Hakkımızda

Güzel bir yaşam alanı iyi düşünülmüş bir tasarımdan geçer. Tasarım farklılıklarını , kaliteyi ve kusursuz müşteri hizmetini ilke edinen Şanlı Dekor çağın teknolojik ve hızlı değişime ayak uydurarak markasıyla siz müşterilerimize mutlu yaşam alanları sunuyor. Firmamızın vizyonu, sektörde taşıdığı yüksek standartlarda kalite ve hizmeti her geçen gün arttırarak il,ülke ve ülkeler arası platformlarda duyurarak standartlarına dahada yüksek ivmeler kazandırmaktır.

Müşterilerimizin yüzünde gördüğümüz mutlu ifadelerden destek alarak büyümek, sektörümüze canlılık kazandırırken istihdamımızı büyütmek, teknolojik gereksinimleri ve pratik ihtiyaçları karşılayan yaşam alanları sunarak müşterilerimizi memnun etmek misyonlarımızdan bazılarıdır. Tasarımı; Kaliteli ürün ve hizmetle oluşturup siz müşterilerimizin hayallerini süsleyen mutfaklar ve iç mekan dolapları üreten Şanlı Dekor 30 yıllık tecrübesini geleceğe taşıyor ve yenilikçi hedeflere büyümeye devam ediyor.

Devam eden hedeflerimiz arasında gelişime hızlı ayak uyduran dünya trendlerine takip eden müşteri gereksinimlerine uygun mobilyaları siz müşterilerimize sunmaktır. Dinamik ekibimizle sektörün öncü mobilya markası olmayı, inşaat projelerinde aranılan firma ve tasarımlarıyla özel üretimde de tercih edilen bir firma olmayı, markamızı uluslar arası platformda yeni müşterilerimizle buluşturmayı hedefliyoruz.