• MUTFAK MODEL TASARIMI

   Mutfak dolap modeli, bir mutfağın karakterini belirleyen en önemli unsurlardır. Tarzınızı ve zevkinizi yansıtır. Farklılaşmanın ve kişisel ürünlerin daha çok önem kazandığı günümüzde, mutfak dolabından beklentiler de dayanıklılık ve işlevsellikten fazlası olmaya başladı. Mutfağınız, artık size özel çözümlerle güzelleşiyor. Yurtdışındaki trendleri ve gelişmeleri sürekli takip ederek modayı mutfağınıza getiriyoruz. Mutfağınız için

  Devamını oku
 • Klasik Mutfak Dolabı

  Klasik Mutfak Dolabı Klasik Mutfak Dolapları; renkleri ve modelleri ile her zaman moda olan mutfak dolaplarıdır. Renkleri, modelleri ve işlevsellikleri ile her çağa ayak uyduracak şekilde tasarlanmışlardır. Uzun seneler kullanabileceğiniz, ailenizin, evinizin ve anılarınızın bir parçası olacak ölümsüz mutfaklar için....     

  Devamını oku
 • Modern Mutfak Dolabı

  Modern Mutfak Dolabı Modayı sürekli takip eden, yeni trendleri evinde uygulamayı seven, yeniliklerden korkmayanların seçimi. Mutfak teknolojisi ve tasarımları da çağın değişim hızından payına düşeni alıyor. Mutfak dolapları artık daha modern, daha yenilikçi ve şaşırtıcı. Sizi sınırlayan tek şey hayal gücünüz. Siz isteyin, biz size mutfak dolabı teknolojisinde dünyadaki en yeni tasarımları sunalım.

   

  Devamını oku
 • Fransız Mutfak Modelleri

  Geleneksel Fransız mutfakları eğlenceli özelliklere sahiptir. Tasarım tarzı kırsal çiftlik evlerini ya da görkemli kaleleri içinde sığdırmayı sağlar. Kısacası her ev içinde iyi senkronize edilir. Fransız mutfaklarının çoğunda İtalyan mutfaklarındaki gibi mutfağın ortasında doğrama(ahşap) masa bulunur.

  Devamını oku
 • Mutfak Tasarımı Hakkında

  Çekici, yenilikçi, cesur ve heyecan verici bir mutfak tasarımı. Özellikle istenilen rahat kullanım isteyen müşteriler, tasarımla işlevlilik isteyen müşteriler için özel üretilmiştir. Kolay açılır alüminyum kaplama kolay kavranabilir yapıyla sunulmaktadır. Kayarak açılan kavisli orta ünite kalıp halinde üretilmektedir. Kavisli kapı gövdeleri ve duvar üniteleri yüksek yoğunluklu Baydur kalıpları ile üretilmektedir. Bu poliüretan malzeme mutfakta yumuşak hatlar sağlar. Kapıların kolları olmadan açılmasını sağlayan yenilikçi kanal sistemiyle nitelendirilmektedir. Duvar tasarımın ayrılmaz bir parçasıdır. Alüminyum çerçeveler kullanılan alanlar ve mimarinin doğrusallığını vurgular.

  Devamını oku
 • İtalyan Mutfak Dolabı Modelleri

  Her tasarımında yer ve döşemelerde geniş renk çeşitliliği kullanır ve diğer tasarımlardan çok farklı görünür. Aslında, biz bu tasarımlar için sadece tek bir şey söyleyebiliriz o da hepsi çok güzel. Rahat ve estetik kullanılabilir rafları ve modern görünüşü ile tasarımcı italyan tarzını ortaya koymuş. Parlak görünüşü ve son derece düzenli mutfak gereksinimlere göre değiştirilebiliyor. Geniş ve gösterişli mutfak modernliği ve eşsizliği ile hemen dikkatleri çekiyor.

  Devamını oku
 • Modern Mutfak Tasarımları

  Modern mutfak tasarımlarını yaratıcı kullanır, alanı en verimli şekilde kullanmak için alternatifleri bireysel ve sıra dışı amaçlarla bir araya getirmeyi amaçlar. Büyüklüğü ve düzeni alana bağlı olan farklı mutfak çeşitleri vardır. Lavabonun pratik olarak düzenlenmesi için üçgen çalışması olarak adlandırılan bir ilkeyi benimser. Buzdolabı ve fırın için son derece mantıklı tasarımlar sunar. Tek yönlü mutfak, tek bölme duvarlar ve odalar için uygundur.

  Devamını oku
 • Kırsal Mutfak Dolap Modelleri

  Düz masalsı görünüşte geleneksel mutfaklardır. Bu klasik tarzda mutfaklar size tanıdık olmamalarına ve onları daha önce hiç görmemiş olmanıza rağmen kolaylıkla benimsemenizi sağlamaktadır. Devamını oku
 • Modern Mutfaklar

  Modern ve moda birlikteliğini kullanarak mutfaklarını dizayn eder. Tasarımları zevkli ve minimalist olması ile sınırlı değildir. Devamını oku
 • Kırmızı Mutfaklar

  Renge göre sıraladığımız bir diğer mutfak türü de kırmızı mutfaklardır. Bugün sizlere tutkunun rengi kırmızıyı sunuyoruz. Şehvet ve genellikle yoğun hisler ve duyguları belirtmek için kullanılır. Kırmızının neden açlık içerdiğini ve çoğu fast food şirketinin marka ve logolarında kırmızı rengi kullandığı bilinen bir gerçektir. Şık bir mutfak tasarımı söz konusu olduğunda modern dekor ve tasarımlarda kırmızı tonları giderek popülerlik kazanıyor ve bu istisna değil.

  Devamını oku
 • Fransız Mutfak Modelleri 2

  Burada size Fransız mutfaklarının çok güzel mutfak tasarımlarını sunuyoruz. Tasarımların çoğu modern olarak sınıflandırılmasına rağmen bazı tasarımlar bu sınıflandırmanın dışındadır. Süslü dekorlar, özel duvar eserleri ve diğer antikalar her tasarımın kendi özelliğidir. Bu tasarımlara şapka çıkartılır…

  Devamını oku
 • Siyah ve Beyaz Mutfak Tasarımları

  Burada bazı siyah ve beyaz tasarlanmış mutfaklar var. Siyah beyaz mutfak şık ve esrarengiz olabilir. Evinize dramatik bir görünüm de verebilirsiniz. Siyah ve beyaz mutfak tasarlamak, iyi bir bakış gerektirir. Renklerin biraz uyumsuzluğu bile odanın görünümünü berbat edebilir. Ancak birlikte iyi kullanılabilirse, siyah ve beyazın gücü ortaya çıkar ve mutfağın görünümüne çekicilik katar. Biz profesyoneller bu yazıyı size göstereceğiz. Burada bizlere ilham veren siyah ve beyaz mutfaklar bulunmaktadır.

  Devamını oku
 • Klasik Mutfaklar

  Modern ve moda birlikteliğini kullanarak mutfaklarını dizayn eder. Tasarımları zevkli ve minimalist olması ile sınırlı değildir. Resimlerden bazıları tarafsız bir bakış sağlarken birkaç tanesi cesur renkler ve dokularla benzenmiş fantastik kullanımlarıyla dikkat çekiyor. Bir göz atmanızda fayda var.

  Devamını oku
 • Mutfak Dolap Modelleri

  Bir mutfağın klasik mutfağı olup olmadığını nasıl ayırt edersiniz?

  Devamını oku
 • İtalyan Mutfakları 2

  İtalyan mutfak dolap modelleri yenı tasarımları simgeliyor. Sadeliğin ve şıklığın zarafetiyle dikkat çekici mutfak dolabı modellerini sizlere sunmaktayız.

  Devamını oku
 • Geleneksel İtalyan Mutfak Dolap Modelleri

  Geleneksel İtalyan mutfakları eğlenceli özelliklere sahiptir. Tasarım tarzı kırsal çiftlik evlerini ya da görkemli kaleleri içinde sığdırmayı sağlar. Kısacası her ev içinde iyi senkronize edilir.İtalyan mutfaklarının çoğunda İtalyan mutfaklarındaki gibi mutfağın ortasında doğrama (ahşap) masa bulunur. İtalyan mutfak dolap modellerini sizlere başkba birşey anımsattı mı ?

  Devamını oku
 • Mutfak Dolabı 2011

  Mutfak Dolabı  2011

  Devamını oku
 • Beyaz Mutfak Dolap Modelleri

  Geçmişte kahverengi, kırmızı, siyah, beyaz, turuncu,sarı, mavi ve yeşil renk düzenleri içeren bir dizi beyaz mutfak tasarımı yaptık. Ama sahip olduğumuz alanların çekici olması için onları renkli yapmamıza gerek yoktu. Özellikle yeni evlenecek çiftlerin tercih etmesi gereken bir tarz. Beyaz gelinliklerle beyaz mutfak dolaplarının uyumluluğunu gösteren güzel bir tablo Teknik olarak bir renk olsa da, beyaz bütünlük ve tamamlamayı temsil eden, kombine görünen tüm renklerin sonucudur. Beyaz renk odadaki ışığı yansıtan şık ve sade görüntüsüyle farklı tarzları bir arada doğal bir şekilde sunar. Beyaz renk açıklık, modernlik ve saflığı sembolize eder genellikle odadaki iç tasarımı gençleştirici bir duygu uyandırır. Beyaz renkteki bir mutfak tasarımı konusunda size adım adım kılavuz oluşturacak bazı fikirler elde edeceksiniz. Şimdi aşağıda görüntülemek üzere olacağınız 18 tane nefes kesici güzellikte mutfak tasarımları var.Beyazın güzelliği sizi de büyüleyecek derin bir nefes alın… Birbirinden güzel beyaz mutfak dolabı modellerini incelemenin keyfine varın.

  Devamını oku
 • Mutfak’ta Çay ve Kahve Keyfi

  Zamanın başlangıcından beri konserve kavanozları bir şeyleri içinde sunmak ve korumak için evde kullanılmıyor mu? Aslında 1800 lü yılların ortalarından beri var olmalarıyla birlikte biz her geçen yüzyılda onları yeni stiller, formlar ve tasarımlar ile sunarak kavanozları yeniden icat etmenin yollarını buluyoruz. Aşağıda bulunan bazı kavanoz tasarımları evlerin dekor tarzlarını olası bir şekilde tamamlayıp yepyeni bir görüntü sunmaktadır. Tasarımları değişmiş olsa da kavanozların üstündeki etiketler (bunlar şeker kahve çay ve un) hep aynı kalmakta ve her zaman bu önceliğini koruyacak! Bu yüzden mutfaklarımızda yer alan aşağıdaki şık tatlı ambalaj kavanozlarına bir göz atın… Devamını oku
 • Geleceğin Mutfak Dolapları

  Geleceğin mutfakları sahip olduğumuz mutfaklardan radikal farklılıklara sahip olacak. Az yer kaplayan, çok yönlü, çevreye duyarlı ve daha fazlasına sahip olmasına ihtiyaç duyulacak.

  Devamını oku
 • Tuscan Tarzı Mutfak Dolapları

  Tuscan İtalya’da bir bölgedir ve mutfaklarda köylü yaşam tarzı başarılı bir şekilde yansıtılmaktadır. Tuscan tarzı mutfaklar yıpranmış görüntülü üretilen doğal malzemelerin yanı sıra sıcak toprağın karakteristik tonlarını yansıtır. Görünümü bir asırlık mutfaklar gibi üretilmiş olmasına rağmen pahalı antika eşyalar almadan bunu başarabilmektedir. Peki Tuscan nasıl bir görünüm verir?

  Devamını oku
 • Alman Mutfak Dolabı Modelleri 2011

  Alman mühendisliğini çoğu kez duymuşuzdur. Fakat Almanya’da mimari tasarım nasıl olmaktadır? Mühendis bir ülkeden nasıl mimar çıkar sorusunun en güzel örneğini biraz sonra sergileyeceğiz. Daha önce bazı İtalyan mutfak dolaplarını incelemiştik. Şimdi sıra Almanya’da.

  Devamını oku
 • Mutfak Tasarımında Yenilikler 1

  Mutfağınız büyük mü? Daha da büyütmek ister misiniz? Hayır, duvar yıkmaktan, oda birleştirmekten bahsetmeyeceğim size. Siyah ve beyaz renklerin güzel dağılımlarından bahsedeceğim. Beyaz özellikle geniş mutfak tasarımları için oldukça revaçta bir renk. Beyazın geçmişten günümüze bu kadar daha çok dar mutfaklarda kullanılmasının sebebi de gerçekten insanın gözünü gönlünü açması. Bu renk mutfak dolaplarıyla kaplanmış, veya bu renkle boyanmış mutfaklar olduğundan daha ferah, daha geniş gözüküyor. Biraz eski bir düşünce gibi gelebilir “daha fazlası her zaman daha iyidir” düşüncesi, fakat beyaz konusunda bu düşünceye karşı çıkacak pek az insan bulabilirsiniz.

  Devamını oku
 • Mutfak Tasarımında Yenilikler

  Açıktır ki, mutfak tasarımı ve dekorasyonu gözümüzü basitlikle birleştirilmiş fonksiyonelliğe diktiğimiz sürece aile hayatının çok amaçlı bir uzantısı olarak gelişmeye devam edecek. Desenlerden oluşan kombinasyonlar, organik materyaller ve çok şükür ki ışıklandırmaya verilen önem ile mutfak tasarımı önümüzdeki aylarda gittikçe daha büyük önem kazanacak. Devamını oku
 • Turuncu Mutfak Dolabı Modelleri

  Renkli mutfak serileriyle devam etmek için bugün size Turuncu mutfakları getiriyoruz. Turuncu parlaklık, enerji ve parlaklık ışınlarını yayar. Turuncu uç bir renk olarak göz önünde bulundurulur ve çoğu zaman insanların ya sev ya nefret et davranışlarını uyandıran bir eğilimdedir. Turuncunun kırmızı gibi aynı zamanda iştah açıcı olduğu da söylenir. Bakışlarınızı aşağıdaki Avrupa’nın bazı üst düzey mutfak üreticilerinden alınan turuncu renk mutfaklara kaydırınız. Eğer bu listede dikkate değer tasarımı olduğunu düşündüğünüz daha gösterişli turuncu mutfaklara rastlarsanız, lütfen yorumlarınızla bunu belirtin. Belki 2011 yılından Mutfaklarda sıksa görülmesede bence 2012 yılının en iyi çok tercih edilen mutfak dolabı renkleri olacak. Birbirbinden şukela mutfak dolabı modellerine incelemenin tadına varın.

  Devamını oku
 • Modern Mutfak Dolabı Modelleri

  Modern mutfaklar bugünlerde pratiklikten ziyade daha çok estetik ağırlıklıdır. Fakat muhtemelen bu tarz temiz bir sadelik her şeyin işlevsel olması adına gizli bir teçhizatı çağrıştırır. Her iki şekilde de çapkın sanat dostlarımız bize çağdaş modern mutfakların yaratıcı bakış açılarıyla bizi bağlamış durumdadır. Pişirme alanı olarak büyük veya küçük gerçekten sadece % 25’lik kullanılabilir bir alan sağlıyor fakat güzelliği kesinlikle göz alıyor. Evet, gördükleriniz lütfen bilmemize müsaade edin.

  Devamını oku
 • İskandinav mutfakları

  Son ev tasarımında pek çok mutfak yayınladığımızı biliyoruz. Fakat bunun gibi güzel tasarımlar bize isabet ediyor. İsveç’den gelen bu İskandinav mutfaklar genellikle Avrupa’nın bu bölgesinden mutfaklarla aklınıza getirdiğiniz tipik soluk ve soğuk renk paletlerin kullanımını meydana getirir. Çoğu mutfaklar ağırlıklı olarak mat ve yumuşak bitişli sportif yüzeyleriyle beyazdır. Firma çocuklu insanlar için aile ve kendini zevklerini sergilemekten ve yemek pişirmek ve sunmaktan hoşlanan gurmeler için bit stil ve aynı zamanda bazılarının da ilave olarak bazı sürprizleri adlandırılan üç farkı dizide yayımlarına riayet eder.

  Devamını oku
 • Mutfak Dolabı Modelleri 2012

  Mavi açıkçası mutfaklar için yaygın olarak kullanılan bir renk değildir ve daha çok sakinleştirici ve huzur veren bir anlama sahip olduğundan daha çok odalarda kullanılır. Bazı insanlar ise bazen genellikle güneş ve denizi hatırlatan bu Akdeniz rengini duygu durumlarını kuvvetlendirmesi için gözden geçirmektedirler. Bu yanımızda Avrupa’nın üst düzey mutfak üreticilerinin bazılarından derlenen mavi mutfakların listesiyle birlikte eşlik muvafakat etmekteyiz. Birbirinden güzel Mutfak Dolabı Modellerin tadını çıkarın

  Devamını oku
 • İlham Veren İtalyan Mutfak Dolabı Modelleri 2011

  Bugün Mimari görselleştirme konusunda uzmanlaşmış bir Polonyalı Modeo’nun çalışmasını yayımlıyoruz. Onların etkliyeci bir portföyü var ve bu mutfakların özellikle bir araya getirildiğini düşündük. Bu kaplamaların çoğunun foto realismi için geçiş olmasa da bazıları hayat gibi olan yerler için çözümler sunar. Onlar aynı zamanda açık hayat görüşünü de sergilemektedir. ve hatta bir oturma odasını canlandıracak birkaç resim de vardır. Pedini’den gelen benzersi Kumul Mutfaklar: Bu yılın ilk başlarında lüks İtalyan mutfak üreticilerinden ilginç bir karakteristiği ve dolap kolları olmayan dolaplı bir mutfak serisini takdim etti. Kumul Serisi doğada bulunan akıcı ve yankılanıcı birimleri temel olan simetrik ve kavisli olarak belirlenmiştir. Dolapların açılışı ekstra kalın ön panel kenarında bir oluk ya da alüminyum oluk profil ( Uzun olan ) ile yapılır. Bu yenilikçi değil mi? Siz ne düşünüyorsunuz?

  Devamını oku
 • İtalyan Stili Mutfak Dolapları

  Mutfaklar bizim ele aldığımız diğer tüm odalardan sayı olarak çok daha fazladır. Bunun bir nedeni tüketicilere çok fazla seçenek sunumunda birbirleriyle rekabet eden kaliteli üreticilerinin sayısının fazla olmasıdır. Sadece İtalya adil bir üretici payıyla katkı sağlıyor ve dünyanın bu bölgesinin her köşesinde bir tasarım evi olduğu gözüküyor. Herhangi birinin İtalya’da mutfak tasarımcısı olarak boy göstermesinin ne kadar zor olacağı hayal edilebilir. Fakat bugün tasarımlarını sergilediğimiz her şeyi hakkıyla yapıyor gibi gözüküyor. Onların modern İtalyan mutfak serileri pürüzsüz ve şık ve mutfak yapımına gereken taze havayı fazlaca getiriyor. Boya paleti beyazdan koyu kestane arasında serilenmiştir. İpek vernik, taş çelik lam inat, parlak kırmızı, lakeli buz camlar parlak yumuşak hissini veriyor.

  Devamını oku
 • Mutfak Dolabı Modelleri 2012

  Eskiye doğru bir bakış atmak ve geçmiş süresince klâs ve modaya nelerin tabi tutulduğunu görmek eğlencelidir. Bu yazımızda 1920′lardan 1960′lara kadar geçen yılki mutfaklara bir göz atın. Mutfaklarda o zamanlar dama zemin ve canlı desenleri ile koyu mavi sarı ve yeşim taşı yeşili gibi cesur renkler ve canlı modeller kullanılmış. Ayrıca belirgin olanları boyalı dolaplar, cam düğmeleri, eskitme keten bezler ve uzun süre kullanılacağı anlamına gelen göze çarpan elektrikli aletlerdi. O günlerde, ıskarta zihniyeti duyulmamıştı ve insanlar yeni alım yerine daha ziyade tamiri ve yeniden kullanımı tercih ederdi.

  Devamını oku
 • Mutfak Dolabı 2012

  Bir set, kırmızı, kahverengi, siyah – beyaz ve turuncu mutfaklardan sonra, burası yeşil mutfaklara kendini hizmete adamış bir kolondur. Bu mutfaklar sadece onun incelikli tonları nedeniyle değil aynı zamanda tasarımıyla sağlıklı yaşama ilham verir. Yeşil renk, zenginlik, refah ve büyümeyi simgeler. İyi bir yemek ve ziyafete adanmış yerlerde bunları kurmak için ne de güzel bir yer. Küresel ısınmadan doğan çevre felaketleri insanları doğaya daha çok yaklaştırdı. Stresli şehir yaşantısında rahatlamak için yeşil tonlar çok sık kullanılmaya başlandı. Yeşil renkte Mutfak dolaplarına çok yakıştı. Birbirinden güzel mutfak dolabı modelleri 2011 yılına imza atıp atmayacağını, göreceğiz. Bu koleksiyon daha önceleri zengin tasarımlar yaratmış çalıştığımız bazı parlak tasarımcıların işlerini yansıtır. Daha fazlası için aşağıya bakınız.

  Devamını oku
 • Mutfak Dolap Modelleri

  Eğer bu yerin uzun zamandır takipçisiyseniz, bizim ara sıra belirli kolonları boyadığımızı fark edeceksiniz. Bu bizim seçtiğimiz özel bir renk ya da rengin önemini veren boşlukların kolon resimleridir. Şimdilerde mor mutfaklara odaklanmış durumdayız ve bu ton aralıklarının görsel etkisinin modern mutfaklarda gerçekten işe yaradığını söylemek zorundayız. Mor derin tutkuları, saltanatı, varlığı ve ekseriya yüce gönüllü ve yaratıcı olan özgün insanları ifade ettiğinden dolayı, bu mutfakların kesinlikle gizemli, davetkâr, seksapel ve rengin tümüyle bu sezon modasına çok uygun olduğunu söylemek gereksizdir ancak enfes enteraktif akşam yemekleri davetleri için de mükemmeldir. Haydi, hemen çok geçmeden batik boyamanın bu modele geri döneceğini ümit edelim.

  Devamını oku
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • 17
 • 18
 • 19
 • 20
 • 21
 • 22
 • 23
 • 24
 • 25
 • 26
 • 27
 • 28
 • 29
 • 30
 • 31
 • 32
 • 33

Duyuru ve Haberler

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6